Nevíte čím obdarovat své blízké? Darujte české vánoce...
> Nevíte čím obdarovat své blízké? Darujte české vánoce...

Nevíte čím obdarovat své blízké? Darujte české vánoce...

22.11.2020

Miluji osobní setkání, miluji ten pocit vidět tu radost v očích svých spokojených zákazníků. Každý rok se těším na vánoční jarmarky, na setkání s Vámi na teplý svařák, bramboráky, na tu krásnou atmosféru.

Obavy z toho, že letos tomu bude trochu jinak, stejně jako já a spousta drobných řemeslníků měly i dvě odvážné české tvůrkyně, které spustily něco, co samy neočekávaly. Projekt Darujeme české vánoce.

Atmosféra i v této nelehké době je tu úžasná. Podpora, sdílení, ale hlavně to nepřeberné množství dárků od českých tvůrců na jednom místě. Navštivte tento virtuální vánoční jarmark a podpořte zlaté české ručičky.

Vybírat můžete: 

V Katalogu českých tvůrců
Nevíte, co přesně hledáte, ale chcete podpořit české tvůrce? Pak zamiřte do Katalogu tvůrců, vyfiltrujte si, co přibližně vás zajímá (dárek pro dítě, dárek z porcelánu?) a projíždějte nabídku od českých živnostníků a firem.

V Katalogu produktů
V sekci Katalog produktů je připraveno 18 PDF letáků pro jednotlivé kategorie. PDFka jsou volně ke stažení a lze je dále šířit Internetem se svolením zakladatelek projektu. Z letáku se prokliknete přímo na prodejní web daného tvůrce a už pohodlně nakupujete.

Adventní kalendář
Od pondělí 16. 11. do 9. 12. se každý den otevře jeden pytlíček s nadílkou od zlatých českých ručiček. Vždy se vám představí cca 5 tvůrců se svými akcemi. Můžete tak nakoupit české zboží výhodněji (doprava zdarma, sleva na určitý sortiment či dárek k nákupu zdarma).
 
Nakupujte, sdílejte informaci o projektu Darujeme české Vánoce  a třeba se na své FB zdi či IG profilu pochlubte zakoupenou věcí s hashtagem #darujemeceskevanoce.


 
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací