Máme kulinářského OSKARA
> Máme kulinářského OSKARA

Máme kulinářského OSKARA

28.10.2021

Komu se podaří získat v mezinárodní soutěži Great Taste v Anglii během pěti let tři ceny, může používat titul Producent Great Taste. Mám radost, že se mi to podařilo za tři roky. K tomuto úspěchu mi dopomohlo letošní ocenění pomerančového džemu s rakytníkem a višní s rumem. Jsem hrdá, že moje malá marmeládovna může po třech letech provozu používat tak významný titul, jakým je Producent Great Taste.
 
Pomeranč s rakytníkem porotci ohodnotili takto: „Na pohled velmi jasná barva. Zaujalo nás nahrubo nakrájené ovoce. Vůně je skrz naskrz pomerančová a chutná stejně tak dobře, jak voní. Kůra se rozplývá v ústech. Sladké a hořké tóny chuti jsou v harmonii. Opravdu hedvábný džem!“ a udělili mu 3 hvězdy. V roce 2021 bylo přihlášeno 14 113 různých produktů ze 108 zemí. Pouze 218 bylo oceněno 3 hvězdičkami Great Taste jako mimořádně chutné jídlo.
 
Nesmím zapomenout ani na ceny z „citrusové soutěže“ The World´s Original Marmalade Awards, kde porotce zaujal a byl ohodnocen zlatou medaili pomerančový džem a pomerančový džem s aperolem. Stříbrnou hvězdu získal červený grapefruit s ginem.
 
Své produkty přihlašuji do soutěží aby zjistila jak obstojí v mezinárodní konkurenci a zatím se jim daří. 
 
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací